Produkty

Kvalita a udržitelnost

Recepty

Firemní

Lokality

Kvalita a udržitelnost

Zjistěte více o naší péči, kontrole a příspěvku k udržitelnějšímu světu.

Nejvyšší kvalita, přirozenost a tradice

Produkty značky Ehrmann jsou zárukou maximálního požitku. Vyrábějí se s maximální péčí a pod neustálou kontrolou kvality – z těch nejlepších surovin, jako je vynikající ovoce a nejlepší mléko z druhově vhodných chovů. Všechny produkty značky Ehrmann se dostávají ke spotřebiteli vždy v obvyklé vysoké kvalitě díky důkladnému monitoringu – od dodávky surovin až po plnění.

Jako rodinný podnik odebíráme mléko pro naše výrobky každý den čerstvé v našem sídle v Oberschöneggu z rodinných farem v krásném zemědělském regionu Allgäu – v nejstarší uzavřené mlékárenské oblasti v Německu. Mléko se zde zpracovává již 180 let! Krávy našich dodavatelů mléka se chovají v průměru v počtu 50 kusů na farmu a pocházejí převážně z vlastního chovu.

Kvalita a kontrola

Za důsledné plnění našich cílů v oblasti kvality odpovídají všichni zaměstnanci. Zaměřujeme se na potřeby a přání našich zákazníků a spotřebitelů a snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb. Základní recept na dokonalou kvalitu a dokonalý požitek z každého produktu značky Ehrmann se skládá ze tří složek: nejlepších surovin, nejmodernějšího zpracování a nepřetržité kontroly. Protože pouze z bezchybných a prvotřídních surovin vznikají výrobky nejvyšší kvality. Ve společnosti Ehrmann se každý den provede přibližně 2 300 laboratorních analýz.

mounten

„Spokojenost v životě zahrnuje také dávání.“

Anton Ehrmann

Udržitelnost

S tímto mottem se společenská angažovanost, udržitelnost a ochrana životního prostředí uplatňují jak interně v rámci společnosti Ehrmann, tak i navenek. V rámci této odpovědnosti se rodinná mlékárna Ehrmann angažuje v charitativních projektech, které jsou v souladu s myšlenkami a základními hodnotami udržitelného řízení podniku. 

Kromě sociální udržitelnosti se intenzivně věnujeme i ekologickým faktorům. Významnou součástí historie a úspěchu společnosti je silné spojení s přírodou. Tvoří základ naší ekologické odpovědnosti, kterou naplňujeme různými projekty a závazky. 

Navíc je pro nás jako pro středně velkou firmu trvale udržitelné hospodaření již po generace samozřejmostí, abychom zajistili úspěch společnosti i v budoucnu.

alm sonnenuntergang scaled

Kontaktujte společnost Ehrmann

Máte dotaz, námět či požadavek, nebo se prostě jenom zajímáte o společnost Ehrmann? Pokud ano, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Abychom na vaši zprávu odpověděli co nejdříve, formulujte prosím svůj požadavek co možná nejpřesněji. Rádi vám pomůžeme.

  Eg. In order to trace your complaint within our production plant, we need the best before date and the product code:

  Poznámka: Třináctimístné číslo EAN kódu najdete na obalu pod čárovým kódem, např. (4002971243901)

  Foto:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  Foto:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Povinná pole