Produkty

Kvalita a udržitelnost

Recepty

Firemní

Lokality

Kvalita a udržitelnost

Zjistěte více o naší péči, kontrole a příspěvku k udržitelnějšímu světu.

Nejvyšší kvalita, přirozenost a tradice

Produkty značky Ehrmann jsou zárukou maximálního požitku. Vyrábějí se s maximální péčí a pod neustálou kontrolou kvality – z těch nejlepších surovin, jako je vynikající ovoce a nejlepší mléko z druhově vhodných chovů. Všechny produkty značky Ehrmann se dostávají ke spotřebiteli vždy v obvyklé vysoké kvalitě díky důkladnému monitoringu – od dodávky surovin až po plnění.

Jako rodinný podnik odebíráme mléko pro naše výrobky každý den čerstvé v našem sídle v Oberschöneggu z rodinných farem v krásném zemědělském regionu Allgäu – v nejstarší uzavřené mlékárenské oblasti v Německu. Mléko se zde zpracovává již 180 let! Krávy našich dodavatelů mléka se chovají v průměru v počtu 50 kusů na farmu a pocházejí převážně z vlastního chovu.

Kvalita a kontrola

Za důsledné plnění našich cílů v oblasti kvality odpovídají všichni zaměstnanci. Zaměřujeme se na potřeby a přání našich zákazníků a spotřebitelů a snažíme se neustále zlepšovat kvalitu našich produktů a služeb. Základní recept na dokonalou kvalitu a dokonalý požitek z každého produktu značky Ehrmann se skládá ze tří složek: nejlepších surovin, nejmodernějšího zpracování a nepřetržité kontroly. Protože pouze z bezchybných a prvotřídních surovin vznikají výrobky nejvyšší kvality. Ve společnosti Ehrmann se každý den provede přibližně 2 300 laboratorních analýz.

mounten

„Spokojenost v životě zahrnuje také dávání.“

Anton Ehrmann

Udržitelnost

S tímto mottem se společenská angažovanost, udržitelnost a ochrana životního prostředí uplatňují jak interně v rámci společnosti Ehrmann, tak i navenek. V rámci této odpovědnosti se rodinná mlékárna Ehrmann angažuje v charitativních projektech, které jsou v souladu s myšlenkami a základními hodnotami udržitelného řízení podniku. 

Kromě sociální udržitelnosti se intenzivně věnujeme i ekologickým faktorům. Významnou součástí historie a úspěchu společnosti je silné spojení s přírodou. Tvoří základ naší ekologické odpovědnosti, kterou naplňujeme různými projekty a závazky. 

Navíc je pro nás jako pro středně velkou firmu trvale udržitelné hospodaření již po generace samozřejmostí, abychom zajistili úspěch společnosti i v budoucnu.

alm sonnenuntergang scaled

Kontaktujte společnost Ehrmann

Máte dotaz, námět či požadavek, nebo se prostě jenom zajímáte o společnost Ehrmann? Pokud ano, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Abychom na vaši zprávu odpověděli co nejdříve, formulujte prosím svůj požadavek co možná nejpřesněji. Rádi vám pomůžeme.

* Povinná pole