Produkty

Kvalita a udržitelnost

Recepty

Firemní

Lokality

Objevte svět společnosti Ehrmann

Seznamte se s naší značkou, hodnotami a historií.

Od rodiny, pro rodinu

Jako jedna z předních německých mlékáren se společnost Ehrmann může pochlubit dlouhoutradicí.  V současné době má společnost Ehrmann šest výrobních závodů a je mezinárodně diverzifikovaná. Získejte další informace o více než 100leté tradici rodinné mlékárny Ehrmann.

Země po celém světě

Zaměstnanci po celém světě

Obrat v milionech eur v roce 2021

Ehrmann dnes

Pod značkou Ehrmann se prodávají produkty ve více než 70 zemích světa. SpolečnostEhrmann SE s více než 3200 zaměstnanci vygenerovala v roce 2021 více než 800 milionů eur.

Společnost Ehrmann SE je jedním z největších zpracovatelů mléka v Německu a má i mezinárodní zastoupení prostřednictvím řady výrobních závodů a prodejních poboček. 

Ve všech svých národních i mezinárodních aktivitách je a zůstává společnost Ehrmann nezávislou a diverzifikovanou rodinnou firmou a ve všech svých výrobních a obchodních oblastech se hlásí ke kvalitě, přirozenosti a tradici.

Naše filozofie

V souladu s naší hlavní zásadou „Od rodiny, pro rodinu“ je pro nás důležité vytvářet dlouhodobé a udržitelné hodnoty. To vyžaduje sdílení hodnot při každodenní spolupráci v rámci naší rodinné firmy. Jsou základem našeho jednání a ovlivňují naše postoje, přesvědčení a ideály.

"Jsme podnikatelé v rámci společnosti."

"Náš vývoj je kontinuální."

"Jednáme spolu otevřeně a férově."

Firemní hodnoty

Naše každodenní práce

100 let historie

Mlékařský mistr Alois Ehrmann (starší) založil v roce 1920 mlékárnu, ve které pracoval sám, a o pět let později si pronajal další. Byl tak položen základní kámen k expanzi, která pokračuje dodnes. 

V roce 1960 předává Alois Ehrmann (starší) vedení společnosti svým dvěma synům Antonovi a Aloisovi (mladšímu), kteří se stávají rovnoprávnými společníky. V roce 2006 přebírá Christian Ehrmann jako nový generální ředitel vedení rodinné mlékárny ve třetí generaci.

Zákon o náležité péči v dodavatelském řetězci

Další informace o naší strategii v oblasti lidských práv a životníhoprostředí a o postupu pro podávání stížností najdete v našem prohlášenío zásadách.

 

Kontaktujte společnost Ehrmann

Máte dotaz, námět či požadavek, nebo se prostě jenom zajímáte o společnost Ehrmann? Pokud ano, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Abychom na vaši zprávu odpověděli co nejdříve, formulujte prosím svůj požadavek co možná nejpřesněji. Rádi vám pomůžeme.

  Eg. In order to trace your complaint within our production plant, we need the best before date and the product code:

  Poznámka: Třináctimístné číslo EAN kódu najdete na obalu pod čárovým kódem, např. (4002971243901)

  Foto:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  Foto:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Povinná pole